Gıda Laboratuvarları Bilgi Yönetim Sistemi (LIMS)

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde bulunan Gıda Kontrol Laboratuvarları’nın Analiz için gelen numunelerin kabulünden, analizin onaylanıp raporlanmasına kadar olan bütün süreçlerini, kullanılan sarf malzemeleri ve personellerin performansını yönetebileceği bir sistem geliştirilmiştir. 

Devamı
HAVELSAN Barış Kartalı

Havadan İhbar Kontrol uçakları görev sistemlerinden biri olan Elektronik Destek Tedbirleri sisteminin geliştirilmesi amaçlayan bu proje kapsamında Yer Destek Merkezi segmentindeki Görev Destek Merkezi ve Yazılım Destek Merkezi modülleri güncellenmesi işidir.

Devamı
HAVELSAN Lojistik Bilgi Sistemi – Yönetim Bilgisi Sistemi

HAVELSAN ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda kullanılmak üzere geliştirilen Lojistik Bilgi Sistemi ve Yönetim Bilgi Sistemleri yazılımlarının Planlama, İkmal, Bakım, Ulaştırma ve Denetleme modüllerinin analiz...

Devamı
HAVELSAN KIFE

HAVELSAN ve THY Teknik ortaklığında yolcuların sıkılmadan uçakta daha iyi vakit geçirmesi havayolu firmasına bağlılığını artırması amacıyla geliştirilen Kablolu Kabin İçi Eğlence Sistemi projesinin Uçak Alt Sistemi sistem ve içerik servisleri...

Devamı
HAVELSAN EBYS

HAVELSAN ve Jandarma bünyesindeki fiziki ve elektronik ortamdaki belge dosya ve klasörlerin sayısal ortamda hazırlanmasını, paylaşımını, dolaşımını, güvenli ve sistematik bir şekilde arşivlenmesini, bilgi ihtiyacını karşılamada elektronik ve fiziki ortamdaki belgelere hızla ve güvenle erişimi mümkün kılan...

Devamı
Bimsa – Akbank

Operasyonel risk, kampanya talep, teftiş süreç yönetimi ve teftiş insan kaynakları süreçleri ile ilgili yazılımların geliştirilmesi konusunda destek verilmiştir.

Devamı
Turkcell Onedesk Pipeline

İç süreçlerde kullanılan akış platformu temelli, web tabanlı yönetim sistemi için yazılım geliştirme ve hata giderme hizmeti verilmiştir.

Devamı
Turkcell FREECOOLING Projesi

Baz istasyonlarının iç, dış sıcaklık ve nem bilgilerinin sensörler vasıtası ile ölçümünün yapılarak, bu bilgiler doğrultusunda soğutma amaçlı kullanılan fan sistemlerini çalıştıran veya ihtiyaç duyulması halinde klimaların çalışmasını sağlayan FreeCooling cihazlarının uzaktan yönetim yazılımı geliştirildi.

Devamı
Turkcell MARACAS Projesi

Turkcell’e tüm Türkiye genelinde hizmet veren BÇO (Bölge Çözüm Ortağı) şirketlerin baz istasyonları ve bunlarla ilgili tüm verilere (envanter, dava, kiralama, vb.) tek yazılımdan ulaşmasını sağlayan bir portal geliştirildi.

Devamı
AYESAŞ-Muhtelif Projeler:

Türk Savunma Sanayii'nde faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş. (AYESAŞ) ile muhtelif projelerde dış kaynak kiralama hizmeti.

Devamı